اخبار تکنولوژیبررسی

آنتوتو و لیست قویترین موبایل ها

59بازدید

آنتوتو

 

آنتوتو
آنتوتو

 

آنتوتو چیست ؟

بدون شک همه ی دارندگان گوشی های هوشمند با آنتوتو آشنایی دارند . این سیستم گوشی های وارد شده به بازار را از تمام لحاظ میسنجد و بر حسب قدرت مرتب می کند و لیست آن ها را منتشر می کند و دارای یک اپلیکیشن به همین نام است که می توانید با نصب آن روی گوشی خود قدرت گوشیتان را بسنجید.

 

آنتوتو و جدیدترین لیست منتشر شده

 

هم اکنون جدیدترین لیست از طرف این سیستم منتشر شده است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم .

Benchmark

 

رتبه های اول این لیست به موبایل هایی با پردازنده اسنپدراگون 845 تعلق دارد اما با توجه به تفاوت در نسخه سیستم عامل و یا رم امتیاز نهایی آن ها با هم کمی متفاوت است.

 

چینی ها در صدر

 

شیائومی «بلک شارک» با امتیاز ۲۸۷۷۵۹ در رده ی اول این لیست قرار دارد .رده ی دوم این لیست جایگاه گوشی ویوو «نکس» با امتیاز ۲۸۴۲۲۷ است .اما یکی دیگر از اسمارت فون های چینی بازار یعنی وان پلاس 6 در رده سوم جای دارد و امتیاز این گوشی برابر ۲۸۲۲۷۵ است.

 

رده های بعد

در رده های بعدی به ترتیب شیائومی می ۸، اسمارتیزان Nut R1، گلکسی اس ۹ پلاس، می میکس ۲ اس، گلکسی اس ۹و اکسپریا XZ2 قرار دارند .

 

تنها گوشی با پردازنده اسنپدراگون 835 در این لیست

 

 نوبیا رد مجیک تنها موبایل با اسنپدراگون ۸۳۵ است که در میان گوشی هایی با پردازنده قوی تر اسنپدراگون یعنی 845 در این لیست قرار گرفته است .

 

و اما توضیحاتی در مورد این نتایج

این لیست تنها شامل موبایل هایی با پردازنده اسنپدراگون است و آنتوتو مدل های با پردازنده اگزینوس را برای این بخش در نظر نگرفته است .

لیست ماه ژوئن

این لیست مربوط به ماه ژوئن بوده و در آن موبایل هاییدر نظر گرفته شده اند که که اظلاعات مربوط به حداقل ۱۰۰۰ عدد از آنها در دسترس بوده است.

نظر شما چیست؟

نظر شما در مورد پیشرفت گوش های چینی چیست ؟

آیا این پیشرفت فقط در بخش پردازش بوده است ؟

 

نظرات خود را با بستک در میان بگذارید

 

بِستِک بهترین تکنولوژی
بستک

بستک را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

ارسال پاسخ