اخبار تکنولوژیگیم

کنسول های نسل 9،PS5 یا XBOX SCARLETT

50بازدید

بستک گیم_ کنسول های بازی این روزها به جزء جدانشدنی زندگی صنعتی ما تبدیل شده اند و این روزها شاهد انتشار خبر  عرضه نسل بعدی کنسول های بازی توسط سونی و مایکروسافت هستیم.
کنسول های نسل 9

ما در بستک بهترین تکنولوژی تصمیم گرفتیم صفحه ویژه ای با عنوان کنسول PS5 و XBOX SCAR اخبار،حواشی و تمام جزئیاتی که به بیرون درز می کند را برای شما بنویسم تا یک مجموعه کامل،جامع و یکجا را در اختیار داشته باشید.

سونی و کنسول PS5 

معمولا سونی برای محصولاتش از تبلیغات اغوا کننده بهره نمی برد و سعی می کند بازاریابی قوی تری را در اولیوت قرار دهد اگر بخواهیم این جمله را درست بدانیم باید بگوییم کنسول نسل بعد سونی چیزی شبیه به یک غول است چرا که مدیر عامل سونی گفته است کنسول نسل بعد قوی تر است و برای حرفه ای ها ساخته می شود و البته گران است.
کنسول PS5

طبق آخرین اخبار منتشر شده کنسول PS5 چهار‌برابر از آخرین ساخته سونی یعنی PS4 PRO قوی تر خواهد بود،ایت یعنی شما باید انتظار اجرای بازی ها با نرخ فریم 120 را داشته باشید که البته برای رسیدن به این مهم نیاز است تا بازی ها بهینه سازی شوند.
کنسول PS5

بعضی از اخبار نیز وجود دارد که می گویید با سخت افزار به کار رفته در PS5 ساخت بازی ها برای این کنسول سریعتر خواهد شد و شما نباید برای یک بازی انحصاری مد زمان طولانی یک یا چند ساله را منتظر بمانید و این یعنی اگر کارت بانکی شما پر پول باشید می توانید هر 6 ماه یک بازی اختصاصی کنسول خود را بازی کنید.

هنور تاریخ رسمی برای عرضه کنسول های نسل بعد از طرف سونی و یا مایکروسافت منتشر نشده است اما باید زمان عرضه احتمالی را با توجه به سوابق و نیاز بازار گیم برای اواخر سال 2020 دانست که ی تواند همزمان باشید با عرضه بازی GTA از سوی کمپانی مشهور راک استار.

کنسول PS5

این پست بروزرسانی می شود

 

 

۱ دیدگاه

ارسال پاسخ