آموزشترفند

پیغام اکشن بلاک اینستاگرام و راه های خلاص شدن از آن

140بازدید
پیغام اکشن بلاک
پیغام اکشن بلاک

پیغام اکشن بلاک اینستاگرام این روز ها تعداد زیادی از کاربران را درگیر خود کرده است . اما دلیل نمایش این پیغام چیست ؟ چه راه حلی برای آن وجود دارد ؟

برای پیدا کردن پاسخ این سوالات در ادامه با بستک همراه باشید .

پیغام اکشن بلاک چیست ؟

اینستاگرام مدت کوتاهی است که با کسانی که قوانینش را نقض و به اصطلاح تولید اسپم میکنند برخورد میکند. اما این برخورد سخت گیرانه گاهی اوقات به اشتباه کاربران عادی را مورد حمله قرار میدهد و از ارسال پست ، گذاشتن کامنت زیر پست ها و لایک کردن برای دیگران ، بدون اطلاع قبلی جلوگیری میکند.

چگونه به عنوان اسپمر شناخته نشویم و سر و کارمان با پیغام اکشن بلاک نیوفتد ؟

هر اقدام در اینستاگرام دارای محدودیت در یک بازه زمانی است . به طور مثال تعداد دفعاتی که عمل لایک یا فالو را انجام میشود برای یک کاربر در روز محدود است .

  • پس از انجام بیش از اندازه اعمالی مثل لایک ، فالو ، منشن و گذاشتن پست های زیاد در بازه زمانی کم خودداری کنید .
  • مدتی قبل اینستاگرام از کاربران خواست تا دسترسی اپلیکیشن های شخص ثالث را از اکانت خود حذف کنند . اپلیکیشن های شخص ثالث همان اپلیکیشن های جذب لایک و فالور غیر واقعی هستند .
  • نگذارید حساب کاربری شما غیر حقیقی به نظر برسد ، پس لطفا فعال باشید و اگر پستی در صفحه خود ندارید بهتر است کم کم شروع به گذاشتن پست کنید و تعداد پست های خود را به عدد 10 برسانید .
  • بیوی خود را کامل کنید .
  • اگر حساب کاربری شما شخصی است پس حتما عکس خودتان را بگذارید .
  • پست های تکراری و کانت های از پیش آماده نگذارید . اگر این عمل را انجام دهید توسط ربات های اینستاگرام به عنوان اسپمر شناخته میشوید و با این کار مخاطب را از خودتان دور خواهید کرد و این کار در کل به ضرر کسب و کار شماست .

اگر بلاک شدید چاره چیست ؟

پیغام اکشن بلاک معمولا چند روز تا یک ماه طول میکشد و بعد از آن برای شما غیر فعال میشود .

همچنین موارد زیر مفید خواهند بود :

  1. تغییر رمز ورود : با تغییر رمز ورود میتوانید دسترسی اپلیکیشن های شخص ثالث را مسدود کنید .
  2. Tell us : هنگام نمایش اخطار اکشن بلاک گزینه ای تحت عنوان Tell us نیز برای شما نمایش داده میشود . با انتخاب این گزینه میتوانید به اینستاگرام بگویید که اشتباه کرده است . بعد از آن اینستاگرام فرمی را برای شما ارسال میکند و از شما میخواهد که عکس خودتان را بفرستید ، به این ترتیب بعد از چند روز از لیست بلاک اینستاگرام خارج خواهید شد .
  3. تنظیمات : با ورود به تنظیمات و انتخاب گزینه Report a problem و سپس Something is not work توضیح بدهید که شما یک فرد حقیقی هستید و قرار گرفتن شما در لیست بلاک اشتباه بوده است .

طبق تحقیقات انجام شده و تجربه برخی کاربران ، با حذف و نصب دوباره اینستاگرام و یا تغییر اینترنت خود از وایفای به گوشی و یا تغییر بیوی خود میتوانید این مشکل را برطرف کنید .

 

سرانجام باید بگوییم که بهترین راه برای حل این مشکل صبر است . پس از مدتی اینستاگرام شما را از لیست بلاک خارج میکند . بعد از خارج شدن از این لیست سردرگم کننده ، بهتر است یکبار قوانین استفاده اینستاگرام را به طور کامل مطالعه کنید و سعی کنید به آن عمل کنید تا دیگر در لیست بلاک اینستاگرام قرار نگیرید .

شما نیز نظرات و تجربه های کاربری خود را با بستک به اشتراک بگذارید

 

نویسنده و ویراستار : محسن حسینی

ارسال پاسخ